Společnost CETELEM

Finanční společnost Cetelem patří mezi spolehlivé finanční poskytovatele nebankovních půjček. Na našem trhu působí již řadu let. Je dceřinou společností francouzské banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE. Ta se na oblast spotřebitelských úvěrů zaměřuje již od roku 1953 a dnes působí až v 25 zemích světa. Nemusíte se tedy obávat, že by půjčka od Cetelemu byla nějak problematická. Dobré jméno společnosti totiž poukazuje na vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

Cetelem se dnes zabývá poskytováním střednědobých a dlouhodobých úvěrů, jejichž splatnost se pohybuje od 6 měsíců do 10 let. Sami si tak můžete pohodlně stanovit, kolik chcete měsíčně splácet, aby půjčka neohrozila vaši životní úroveň. Peníze můžete využít jak účelově, tak i bez doložení účelu.

Strategií Cetelemu je i do budoucna poskytování kvalitních a komplexních finančních služeb, které budou dostupné široké veřejnosti. Pro každého z vás představuje spolehlivého partnera, který nejen poskytne peníze, ale také se zaměřuje na odborné poradenství. Cetelem prosazuje zodpovědný přístup k úvěrování. Cetelem tedy požaduje doložení příjmu, který by měl pocházet ze stálého a trvalého zdroje. Rovněž nahlíží do registru dlužníků a posuzuje, zda vaše případné minulé dluhy mohou ohrozit splácení aktuální půjčky.

Kontakt

Sídlo firmy

BNP Paribas Personal Finance, odštěpný závod (Cetelem)

Karla Engliše 5, 150 00 – Praha 5

IČ: 038 14 742

DIČ: CZ03814742

Společnost je zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze pod značkou A.77003.